WATCHES & CLOCKS / Misc clocks / Pocket watch 15816190
nr 1581 6190
POCKET WATCH
+ armbandsur + tidtagarur, 3 pcs, Omega, wear, damages.
+ armbandsur + tidtagarur, 3 delar, Omega
Condition: slitage, skador
600
SEK 2200
Monday November 27 2023
at 19:23:37
100 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.700 kr
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
6
2.000 kr
POCKET WATCH
Condition: slitage, skador
nr 1581 6190
POCKET WATCH
Condition: slitage, skador
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 2200 |
Monday November 27 2023 |